Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

- Sponsorlu Bağlantı -

Yengeç burcu kadını ilk olarak yuvarlak yüz hattına sahip olması ile ilgi çekmektedir. Gözleri ise genellikle normal boyutlarda olmaktadır. Ne çok büyük olur ne de çok küçük… Bir yengeci aynı zamanda çene yapısından da tanıyabilirsiniz. Saçlarının genel olarak gür olduğunu söylemek mümkündür. Dudak yapıları ise çok dolgun değil, incedir. Ne çok uzun ne de çok kısa olurlar, orta boya sahiptirler. Çok fazla moda ile ilgilenmeseler de şık giyindiklerini söylemek mümkündür.

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yengeç burcu kadını özellikleri denildiği zaman ilk akla eve olan düşkünlükleri gelir. Evde vakit geçirmeyi çok severler. Evlerinin çiçekler ile dolu olduğunu söylemek mümkündür. Kendileri dürüstlüğü çok fazla önem verdikleri için karşılarındaki insandan da aynısını beklerler. Yalan ile karşılaştıkları zaman buna asla tolerans gösteremezler.

En iyi niyetli burçların başında gelmektedir. Çok iyi niyetli olsalar da kendileri ya da başkaları haksızlık ile karşılaştıkları zaman asla sessiz kalamazlar. Sonuna kadar doğru olanı savunmaktan geri durmazlar. Kötülük karşısında sessiz kalacak bir yapıları yoktur. Özellikle iyi niyetlerinin suiistimal edildiğini fark ederlerse bambaşka bir insana dönüşebilirler.

Bu burca sahip kadınlar mantıklarından çok duyguları ile hareket etmeye meyillilerdir. Bu nedenle romantik yapıda olduklarını söylemek mümkündür. Geleneklerine oldukça bağlı olduklarını söyleyebiliriz. Yeni olan bir şeye karşı genelde ilk başta önyargılı davranabilirler. Ama yeni olan her şeyi de tamamen reddettikleri söylenemez.

- Sponsorlu Bağlantı -

En güzel özelliklerinden birisi sevecen ve nazik olmalarıdır. Karşılarındaki kişiye karşı çok kibar ve anlayışlı olmayı tercih ederler. Asla kin tutan bir burç değildir. Yapılan iyiliği hiç unutmaz fakat kötülüğü hemen unuturlar. Oldukça merhametlidirler. Sevmedikleri insanlara karşı bile çok merhametli olduklarını görebilirsiniz. O kadar pozitif bakmaya çalışırlar ki etrafındakileri bu özellik ile bunaltabilirler.

Yengeç burcu kadını ilişkilerinde çok sadık ve koruyucu olur. Sevdiği insanların mutlu olması için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırlardır. Eşlerine en sinirli oldukları anda bile sadık olmaya devam ederler. Bu konuda asla yanlış bir şey yapacak insanlar değillerdir.

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.