Yazlık Şort Modelleri

- Sponsorlu Bağlantı -

Yaz gelince vazgeçemediğimiz parçalardan birisi de yazlık şort oluyor. Yazlık şort hem şıklığı hem de rahatlığı en güzel şekilde simgelediğinden dolayı kadınların gardolabında muhakkak yerini alıyor. Her sezonda farklı farklı trend haline dönüşen modeller gön yüzüne çıkıyor. Bu senede kadınların  çoğunlukla üzerinde görülecek modellerin ne olduğu merak edilen bir konudur. Yaza merhaba dediğimiz şu günlerde en revaçta olacak modelleri incelemeye başlayabilirsiniz. İşte yazın vitrinlerde yerini alacak yazlık şort modeller..

Saten Salaş Şort Modelleri

Rahatlığına düşkün kadınların çok seveceği bir model olarak karşımıza çıkıyor. Günlük hayatınızda sorunsuz bir şekilde saten salaş yazlık şortunuzu giyebilirsiniz. Yürüyüş yaparak dışarıda gezerken ya da alışverişe çıktığınızda bile gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir üründür. Terletme yapmadığından dolayı da sıcak havalarda rahatsızlık duymanıza neden olmaz.

Desenli Şort Modelleri

Bu sene tüm kıyafetlerin desenli olduğuna şahit olduk. Elbiselerden tutunda pantalonlara kadar her tasarımda desen yer aldı. Yazın cıvıl cıvıl esintisini ortaya çıkaracak olan harika desenleri artık yazlık şortlarınızda da görebilmeniz mümkün oluyor. Üstelik ister kısa isterseniz de uzun şortlarınızı yazın giyebileceksiniz. Desenli olmasındanm dolayı da kombin konusunda sorun yaşamazsınız. Çünkü sizleri sadelikten kurtaracaktır. Üstüne sade bir body bile giyseniz harika görünmeniz mümkün hale dönüşecek.

- Sponsorlu Bağlantı -

Yırtık Kot Yazlık Şort

Daha cool bir hava sergilemek adına sizlerde yazlık yırtık şortları tercih edebilirsiniz. Bu sene de sık rastlayacağımız yırtık yazlık şortlar kadınların ilgisine girmeye başarmış görünüyor.  Üstelik isterseniz de spor ağırlıklı olarak kullanabilirsiniz isterseniz de şortunuzun altına topuklu ayakkabı giyerek klasik bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Burada iş tamamen sizin kendi zevkinize kalmaktadır.

Midi Şort 2019 Modelleri

Çok kısa şort giyme taraftarı değilseniz o zaman midi yazlık şort tasarımları tam size uygun diyebiliriz. Görsel olarak bakıldığı zaman son derece şık olan bu şortları istediğiniz her yerde  giyebilirsiniz. Üstelik kombin konusunda da zorluk çekmezsiniz. Yazın ambiyansını içten içe yansıtacak olan midi şort modelleri, rengarenk özelliğiyle dikkat çekiyor. Özellikle iddialı olan canlı renklerin şort tasarımlarında daha ağılıklı kullanıldığı görülüyor.

 

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.