Yazın Önemli Aksesuarı Güneş Gözlüğü Modası

Yaz aylarının En Önemli Aksesuarı Güneş Gözlükleri

Yaz ayları yaklaşıyor ve özellikle bayanların en sevdiği aksesuarlardan birisi olan güneş gözlükleri yeni modelleri ile karşımıza çıkıyor. Benim de yaz aylarında en sevdiğim aksesuarlardan birisidir güneş gözlüğü. Ve tabi ki ayak bileğine takılan aksesuarlar! Son yılların en büyük modası kesinlikle. Pantolon boyları hafif kısaldı ve ayak bilekleri ortaya çıktı. Bu da aksesuar gereksinimini ortaya çıkardı. Bu yüzden daha renkli kombinler oluşturabiliyoruz artık.

Özellikle kumsallarda ayak bileğine takılan bilezikler çok büyük beğeni topluyor. Her yerden bulmanız mümkün. Ayak bileğinde takılan aksesuar iplerde çok güzel bir görünüm oluşturuyor.

Neyse biz güneş gözlüğü konusuna dönüş yapalım!

Öncelikle hala damla model güneş gözlüğü kullanan varsa lütfen bir yere kaldırın ve mümkünse bir daha ortaya çıkartmayın. Bir şeyin modası ne zaman mı biter? Tabi ki kötü sergilenmeye başlanıncaya kadar. İlk başta çok güzel bir kullanıma sahip olsa da zamanla herkesin elinden düşmeyen bir model olması ve kötü sergilenmesi moda takipçilerini farklı modellere itti. Geçen yıl kemik modeller çok moda olsa da artık daha özgün modeller ortaya çıkmaya başladı. Özellikle son dönemlerde küçük ve yuvarlak camlı güneş gözlükleri çok moda. Tabi kemik güneş gözlük modeli de daha bir evrimleşerek kendine yer edinecek. Bu yazın trendi ise üst çerçevesi yüksek güneş gözlükleri olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir