Tasarım Harikası Aynalı Banyo Dolabı Modelleri

- Sponsorlu Bağlantı -

Aynalı banyo dolabı hepimizin banyosunda bulunan ve bazı modellerinin banyomuza inanılmaz ferahlık kattığını fark ettiğimiz eşyalardır. Evimizde en çok önem verdiğimiz alanlardan biri kuşkusuz banyolardır. Hatta bir ev tutacakken ilk olarak banyo ve mutfağının güzel olup olmadığına bakarız. Ağırladığımız misafirlerimiz bile ister istemez banyo dekorasyonuna dikkat etmektedir. Dekorasyonun en önemli parçası da dolaplar olacaktır. Özellikle kadınların tüm bakım malzemelerinin bulunduğu bu dolapların tasarımlarının da orijinal ve estetik olmasını isteriz.

Özellikle küçük bir banyoya sahip olanlar düzeni sağlayacak bir dolap modeline ihtiyaç duymaktadır. Geniş olmayan banyolar için alandan biraz daha tasarruf edebilmek adına duvara monte edilmiş modeller önerilmektedir. Bazıları dolaba ihtiyacını olmadığını söyleyerek ürünleri çamaşır makinesi üzerinde de muhafaza edebileceğini söylemektedir. Bu banyonuzun dağınık ve karmaşık görünmesine sebep olur. O yüzden mutlaka banyoda dolap kullanmalısınız. Biz de sizler için aynalı banyo dolabı modelleri içeren bir yazı hazırladık.

Banyo Dolabı Modelleri

Sizler için birbirinden güzel banyo dolabı modelleri hazırladık. Daha fazla bekletmeden tek tek inceleyelim.

Vintage Banyo Dolabı

- Sponsorlu Bağlantı -

Banyo Dolabı Vintage

Sıra dışı tasarımlardan hoşlananlar için bu tarz modelleri önerebiliriz. Banyonuzda geçmiş zamanın esintilerini görmek isterseniz kesinlikle vintage modellere göz atmalısınız. Her modelde olduğu gibi burada da açık renk tercih edilmesi banyonun daha ferah olmasına katkı sağlayacaktır.

Çift Aynalı Banyo Dolabı

çift aynalı
Çift Aynalı Model

 

Geniş bir banyoya sahipseniz çift aynalı modelleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Banyo dekor önerileri arasında en çok karşılaşacağımız modellerden birisi çift aynalı modellerdir.

Alçak Aynalı Banyo Dolabı

alçak aynalı

Eğer küçük bir çocuğumuz varsa eve bir eşya alınırken mutlaka onun da kullanabileceği şekilde almaya dikkat ederiz. Banyo dolaplarında da aynı kriter geçerlidir. Çocuklarınızın rahatlıkla ellerini yıkayıp kendilerini görebileceği modeller tercih edebilirsiniz. Bu alçak aynalı banyo dolabı çocuklu aileler için ideal bir model olabilir.

Dolap Ayna Modeli

ayna kapak

Eğer aynanın da dolap olduğu modelleri tercih edersiniz, daha fazla depolama alanı elde etmiş olursunuz. Bu tarz modeller genellikle banyo dolabı ölçüleri küçük olması gereken banyolarda tercih edilmektedir.

Tek Aynalı Çift Lavabolu Model

çift lavabolu banyo dolabı
Çift Lavabolu Banyo Dolabı

 

Çift lavabo kullanılmasına rağmen tek ayna kullanılması çok daha estetik bir görüntü elde etmemizi sağlıyor. Bu modelde de en çok tercih edilen renklerden olan beyaz rengini görmekteyiz.

Country Tarzı Banyo Dolabı

- Sponsorlu Bağlantı -

Country
Country Tarzı

Country tarzının evinizin her alanında olduğu gibi banyoda da yansıtmanız mümkündür. Bu tarz banyolarının olmazsa olmazları arasında küvet ve ahşap dolaplar vardır. Siz de banyoda doğal görünüm elde etmek isteyenlerdenseniz bu tarza mutlaka göz atmalısınız.

Siyah Banyo Dolabı

siyah banyo dolabı

Eğer banyo zemininizin rengi beyaz ise bu modeli kullanabilirsiniz. Zeminde koyu renk olduğu takdirde ortamın boğucu bir havaya sahip olmasına neden olacaktır. Modern bir tasarım tercih etmek istiyorsanız siyah renkli modellere yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.