Sezonun En Trend Renk Ve Kıyafetleri

Kış ayları geldiği zaman bayanların yaşadığı en büyük problemlerinin başında elbise seçimi gelmektedir. Dış giyim konusunda tercih edilen renkler kombini tamamen etkileyebilir. Bu nedenle ilk olarak renk ve trend seçimi daha fazla önem taşır. Her yıl değişim gösteren dış giyim modasında trend olanlarını tercih ederek kaliteli bir kombin oluşturabilirsiniz. Haberin detayında işinizi kolay hale getirecek kombinleri elde edebilirsiniz.

Kahve, kiremit, tarçın ve krem renklerinin bir araya geldiği toprak renkleri sezonun öne çıkan kıyafetleri arasında yer alıyor. 2019 kış modasına damga vuracak olan bu ışıltılı renklerle kartpostal kombinlerini kolayca elde edebilirsiniz. Toprak renklerini kombin üzerinde tek parça olarak kullanabilirsiniz.

2019 Dış Giyim Modası

2019 yılında pek çok marka özellikle bu renk aralıklarında dış giyimde devamlı olarak kullanıyor Trençkotlar üzerinden sezona giriş yapan kahverengi günümüzde ise yerini kaşe kabanlara bıraktı. Sahip olduğu renkleri ile içimizi ısıtan kahverengi tonları diş giyimde değil aksesuarlarda da kendisini gösteriyor. Işıltılı renkler arasında bulunan bej ve krem sokak tarzınızı en iyi şekilde oluşturmanıza yardımcı oluyor. Triko kaza ya da etek modelleri üzerinde seçeceğiniz bu renklerle birlikte sıcak çikolata rengi kahveyi de tercih edebilirsiniz.

Nostaljinin rengi olarak bilinen haki renk kullanarak şıklığınızı yansıtabilirsiniz. Tarçın rengi ile tercih edeceğiniz beyaz renklerle kış modasını en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Toprak renklerinin içerisindeki en yüksek enerji yayabilen bu renk ile uzun ömürlü bir kombin elde edebilirsiniz. Haki rengini kullanarak kış kombinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir