Örgü Atkı Modelleri

- Sponsorlu Bağlantı -

Hobi tutkunu kadınlara yönelik bir başka galerili sayfamızla daha birlikteyiz. Bu kez örgü atkı modelleri isimli müthiş bir galeri hazırladık.

Hepsi birbirinden şık ve bir o kadar güzel el örgüsü atkı modelleri göreceğiz.

Hatırlayacağınız üzere en son tığ işi örgü modelleri galerisi ile birlikte olmuştuk.

Bu sefer kadınlar için vazgeçilmez aksesuar olan atkıları, örgü işi atkı modellerini inceliyoruz.

Örgü modelleri atkı ve bere ikilisinin en sık rastlandığı alandır. Sizler de galerideki örnekler içinden beğendiklerinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde başka örgü modelleri adı altında da atkı ve diğer ürünlerin modellerini görebilirsiniz.

- Sponsorlu Bağlantı -

Buyurun sizlere atkı modelleri, zihnimiz açılsın, ferahlasın. Her biri o kadar güzel ki bakmaya doyamayacaksınız.

Örgü Atkı Modelleri – Galeri-

Resimleri büyütmek için üzerine tıklayın

Yünden örülen örgü atkı modeli kadar güzel bir atkı bulabilir misiniz? Örgü ve tığ işi atkılar olarak tabir edilen atkılar modaya uymak isteyenlerin vazgeçemediği modellerdir.

Basit bir genelleme yapmak gerekirse bile örgü örmek isteyenlerin ve öğrenenlerin geneli itibariyle ilk yaptıkları atkı olmaktadır.

Durum böyle olunca da kullanıcılar sosyal medya ve internet sitelerinde örgü atkı modelleri, desenli atkı modelleri, çeşitli örgü modelleri adı altında aramalar yapmaktadır.

Bizler de sizler için güzel örgü atkı örnekleri listemizde bunları derledik. Galerideki el örgüsü atkı modellerini beğendiğinizi var sayıyoruz -ki beğenmemek neredeyse imkansıza yakın gözüküyor. Sizce de öyle değil mi?

En Güzel Örgü Atkı Örnekleri Burada

Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarı olan atkı herkes için önemlidir. Örgü işi atkı modelleri ise hem hediye olarak sunabileceğiniz hem de istediğinizde kar getirebileceğiniz modellerdir.

Hem basit hem de az malzeme ile yapabilen erkek örgü atkı modelleri aynı zamanda çok şık bir görüntü de katmaktadır.

örgü atkı modelleri
örgü atkı modelleri

Ayrıca giyimi itibariyle de isteyenler spor giyiminde de isterse de takım elbise ile de birlikte rahat bir biçimde giyebilirler. Sizler de kış aylarının vazgeçilmezi olan örgü atkı için; eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza, kardeşinize, ağabeyinize, babanıza örmek istiyorsanız muhteşem bir seçim olabilmektedir.

Sade bir el örgüsü atkı yapmak isteyenler için genellikle; 2.5 çile yün gittiğini söylemek mümkündür. 6 mm şiş ile çok rahat bir biçimde yapılabilmektedir.

İp alırken de 5 ya da 6 mm şiş ile örülebilecek ip alınız. 44 tane ilmek atarak başlanılan erkek örgü atkı yaklaşık olarak da 2 metre uzunluğunda yapılması yeterli olmaktadır.

- Sponsorlu Bağlantı -

İp aldığınız vakitte bu ölçüleri de göz önünde bulundurunuz. Şimdiden sizlere kolay gelsin.

Renkli Örgü Atkılar Her Zaman Moda Olmuştur

Çok basit bir biçimde örebileceğiniz renkli örgü atkı modelleri bulunmaktadır. HOBIUM’dan gelen eşsiz ve müthiş olan YarnArt Merino Bulky ipleri ile harikalar yaratabilirsiniz. Renkleri ve iplerin kalitesi bir o kadar güzel ki adeta ne örerseniz örün güzel görünecekmiş gibi bir hava katmaktadır.

Bu tarz atkıları örmek için örgü işini bilmeye bile gerek yok.

Belki de en güzel yanı da bu. İnsanların bu tarz atkı modelleri listesini seçmesinde bu etkilidir. Sizler web sitemizde yer alan anlatım ve öğretiler sayesinde çok kısa bir süreç içerisinde atkı örme şansı elde edebilirsiniz.

Örgü atkı ilmek nasıl atılır? Düz örgü nasıl örülür? Ters örgü nasıl örülür? Örgü nasıl kapanır? Gibi soruların cevaplarını detaylı bir biçimde kullanıcılar ile paylaşıyoruz.

Siz okuyucular da istediğiniz vakitte bundan yararlanabilirsiniz. Örgüde kendisini acemi hissedenler için, basit örgü modelleri atkı arayanlar için çok yararlı olacaktır.

Atkı Örmek Son Derece Kolaydır

Örgü atkı örmek isteyenlerin ilk istediği şey geneli itibariyle erken bir sürede bitirmek. Bunun için de kısa sürede örgü atkı modelleri bulunmaktadır.

7 numara şiş ile örebileceğiniz örgü atkı için 5 diş haroşa yapmanız yeterlidir. Tığ ile örümcek modeli yaparak sizler de atkının uç kısımlarını çekici ve zarif bir biçimde süsleyebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden yer alan atkı modelleri ile ilgili yazı ve videoları inceleyip sizler de istediğiniz yerden bunları uygulayabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde yer alan örgü atkı örnekleri fotoğrafları genel itibariyle kaliteli olup, yapımı ile bire bir uyuşan resimler yer almaktadır.

el örgüsü atkı
el örgüsü atkı

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.