Kova Burcu Kadını Özellikleri

- Sponsorlu Bağlantı -

Kova burcu kadını diğer burçlar arasında özgürlüğüne en düşkün olması ile bilinendir. Bedensel özellikleri ile genel olarak yaşam ortamlarına göre değişiklik gösterse bile balık etli olmaları ve orta boylu olmaları dikkatleri çekmektedir. Bu hayatta en çok vazgeçemedikleri şeyler arasında insanlara yardım etmek gelmektedir.

Fakat insanlardan daha çok hayvan sever olma özellikleri bilinen en belirgin yapılarıdır. Dıştan bakıldığı zaman her ne kadar çok katı kuralları olan merhametsiz kişiler gibi dursalar dahi yine de en merhametli olan burçtur diyebiliriz.

kova burcu
kova burcu

Kova burcu kadını özellikleri arasında erkekler ile ilişkileri dikkatleri çekmektedir. Eğer karşılarında olan kişiler onların özgürlüklerini kısıtlamazlar ise onlar ile oldukça iyi geçineceklerdir. En iyi anlaşacakları burçların başında ikizler erkekleri gelmektedir. Dolu dizgin bir şekilde hareket etmeleri aslında ilişkilerini enerjik bir şekilde yaşamalarına yardımcı olacaktır. Kova burcu kadını sevgisini kolaylık ile dile getiremez. Sever ise çok sever, sevmez ise bir daha kimse onun kalbine giremez. Bir kere sevdikten sonra onlardan vazgeçmeleri de pek kolay olmayacaktır. Bu hayatta evlenilecek en özel kadınlar olarak bilinmektedir.

Temizlik açısından bir hayli düşkün olmaları onların titizlik hastalıklarına yakalanmalarına neden olmaktadır. Şu an kova burcu kadını özellikleri arasında en dikkati çeken de biraz takıntılı olmaları bilinmektedir. Kafaya taktıkları şeyi alana kadar devam eder ve pes etme özellikleri yoktur. Bunun ardından en bilinen noktalarından bir tanesi de hatalara ya da haksızlıklara asla tahammül edemiyor olmalarıdır. Eğer bir ortamda haksızlık var ise o ortamda yer alamazlar ve asla haksızlık yapan kişiler ile anlaşamazlar. Tek istedikleri şey adaletli bir dünyada herkesin rahat ve eşit bir şekilde yaşamak istemeleri olmaktadır.

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.