Koç Burcu Kadını Özellikleri

- Sponsorlu Bağlantı -

Koç burcu kadını deyince akla ilk olarak özgüven gelmektedir. Bu burca sahip kadınlar oldukça özgüvenli, akıllı, yaşama sevinci dolu ve cazibeli olurlar. Etrafında çok fazla erkek olur. Beğenilmek herkesin çok hoşuna gider fakat koç kadınları beğenilmeyi çok daha fazla severler. Etraflarındaki herkes onları çok beğense bile kendilerine çok güvenen insanlar değillerdir. Çok fazla hata ve kusurları olduğunu düşünürler.

Hareket halinde olmaya bayılırlar. Sosyal hayatlarının oldukça yoğun olduğunu söylemek mümkündür. Hayatta yapmaktan en zevk aldığı şeylerden bir tanesi insanlara yardım etmektir. Dostlarına karşı da oldukça vefakardırlar. Arkadaşlarının her zor zamanında ne olursa olsun yanlarında olurlar.

Koç burcuna sahip olan kadınlar genellikle çok iyi bir anne olurlar. Bunun sebebi de çocuklar ile çok iyi anlaşmalarından kaynaklanmaktadır. Onların dilinden çok iyi anlarlar ve çocukların onlar için her zaman özel bir yeri vardır. Anne oldukları zaman da çocuk yetiştirmenin çok önemli bir iş olduğunun bilincinde olurlar. Fakat diğer anneler gibi çocukları her ağladığında onu hemen kucağına almak yerine güçlü bir karaktere sahip olmasını isterler. Sorunlar ile baş etmenin yöntemini öğretmenin onu korumanın en iyi yolu olduğunu düşünürler.

Koç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Genel olarak ideal bir eş olabileceklerini söylemek mümkündür. Yalnızca çok sinirli olup canları yandığı zaman bencil bir insana dönüşebilirler. Bu burca sahip kadınlar illa aşk evliliği yapacak diye bir şey yoktur. Bazen güçlü ve mevki sahibi biri ile de mantık evliliği yapabilirler. Erkeklerin güçlü olması onları her zaman çok etkiler. Herhangi bir zayıflık onların anında soğumasına sebep olabilir. Erkeğin ondan daha üstün olmasını isterler. Fakat bunun yanı sıra eşlerinin onu beğenmesi ve bunu hissettirmesini de çok önemserler.

- Sponsorlu Bağlantı -

Eğer baskıcı bir eş ile evlilik yaparlarsa bu evliliği çok uzun süre sürdürmeleri zordur. Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkün bir koç burcu kadını… Genellikle akrep, yay ve aslan burçları ile iyi anlaşırlar. Eğer koç burcu bir kadın ile birlikte olacaksınız çok sabırlı olmanız gerekmektedir. Koç kadınlarını tam anlamı ile çözmek hiçbir zaman mümkün olmayacaktır. O yüzden her hareketine bir anlam yüklemeye çalışmak anlamsızdır. Bunun yerine anlayışlı olmayı seçerseniz çok daha huzurlu ve mutlu bir ilişkiniz olacaktır. Zaman zaman eşinin onu beğenmediğinden ve artık onu sevmediğinden endişe duyabilir. Böyle zamanlarda sevginizi ona daha fazla hissettirmeniz gerekmektedir.

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.