Eşek Sütü Sabunu İle Sivilcelerden Kurtulun

- Sponsorlu Bağlantı -

Eşek sütü sabunu ile sivilcelerden kurtulmak çok kolay olacak.  Kadın erkek fark etmeden herkesin ortak derdi belirli aralıklar ile bedenlerinde çıkan sivilceler olmaktadır. Daha çok ergenlik döneminde olan kişilerin başlarının belası olarak sorun teşkil eden sivilcelerden artık kurtulmak çok kolay. Sadece sivilceler için değil birçok noktada faydası olan sabun ile sizler de birçok sağlık sorunlarından kurtulacaksınız.

Özellikle sivilceler ergenlik çağında pek çok gencin hayatını karartmış, sosyalleşmesini engellemiştir. Özgüven eksikliğine neden olan bu sorundan sadece sabun ile tamamen kurtulmak mümkün değildir. Beslenme düzenine ve uyku düzenine , hijyene çok dikkat etmek gereklidir. Zaman zaman uygulanan peelinglerle cildin dış katmanını, detokslarla da içten temizlik yapmak şarttır.

Eşek Sütü Sabunu Özellikleri

Eşek sütü sabunu özellikleri arasında her ne kadar ilk dikkati çeken sivilceleri yok etmesi olmasa bile sadece bu kadarı ile sınırlı kalmaz. Dertlerden sıkıntılardan dolayı bedenlerde yer alan egzama pek çok insanın ortak derdidir. Kaşıntı ve sulanmadan ziyade yangılanması ve görüntüsü insanı psikolojik olarak kısır bir döngüye sokmaktadır. Bundan böyle artık bu yaralar, eşek sütü sabunu ile kuruyacak ve ilaçlar ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Belli başlı faydaları sayılacak olur ise;

eşek sütü

  • Sivilceleri kurutacaktır. Bunun için sabah akşam günde iki kere sivilce olan bölgeleri yıkamak ve temiz bir havlu ile kurulamak gerekir.
  • Egzama gibi cilt hastalıklarını yok edecektir. Bunu ortalama on beş gün ile bir ay arasında düzgün bir şekilde kullanmak yeterli olacaktır.
  • Saçların bir numaralı dostu olarak yer almaktadır. Şu an saç köklerini beslemede en etkili yöntem olacaktır. Her duş sırasında kullanmak saçların köklerini besleyecek ve hızlı bir şekilde uzamasına yardımcı olacaktır.
  • Sadece bunlar ile de sınırlı kalmayacak saç derisinde oluşan kabuklanma ya da kepek gibi sorunlar için etkili bir çözüm yoludur. Sıradan şampuanlar yerine busabun ile saçları yıkamak bir numaraları adımlardan bir tanesi olacaktır.
  • Bedenlerde yer alan yara ve kabukları eşek sütü sabunu ile temizlemek yaraların ve kabukların kısa sürede iyileşmesine yardımcı olacaktır.

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.