Erkekler Aşık Olunca

- Sponsorlu Bağlantı -

Kadın sitesinde erkekler aşık olunca diye bir yazının ne işi var demeyin sakın. Bir erkeğin âşık olduğunu nasıl anlarsınız onu anlatacağım sizlere. Aslında tecrübe konuşuyor ama sadece âşık olunmuş bir kadının tecrübesi değil bu. İki erkek kardeş, iki erkek çocuk ve yüzlerce âşık ergen erkek görmüş bir uzman olarak yazacağım bu yazıyı. Aşk kaçınılmaz olarak, her insanın yaşayacağı ve ne yazık ki acısını çekeceği bir duygu.

Erkekler aşık olunca hormonlardan mıdır nedir bilmem ama ayakları yere basmaz olur. Yüzleri hep güler ve anlamsız bir sırıtış yerleşir suratlarına. Sanki her an kırılacakmış gibi dururlar. Hep âşık oldukları kadını anlatmak isterler. Her konuyu o kadına getirip dayandırırlar.

Erkekler Aşık Olunca Anneler Ne olur

erkekler aşık olunca

Erkekler aşık olunca hayatlarındaki en önemli ve kusursuz kadın olan annelerinin hatalarını görmeye başlarlar. Kıyaslama yaparlar hep. Aslında anne aynı annedir ama bakış açısı farklıdır artık. En güzel yemeği yapan anneyken, birden şu yemeği pek de iyi yapamaz olmuştur.

Anne kraliçeyken, birden hizmetçiye dönüşür. “Gömleğimi ütüle’din mi? Anne! ” “Pantolonumu yıkadın mı anne?” gibi sorular da olmasa anne ile pek konuşmazlar. Telefon kulaklarına yapışıktır. Yatakları onların mabedi gibidir artık. Evde oldukları zamanlarda telefondadır. Telefonda olmadıklarında ise uyurlar.

- Sponsorlu Bağlantı -

Babadan tavsiyeler almaya başlarlar. Gizli gizli ayrı yerlerde babayla konuşmalar, göz kırpmalar falan havada uçar. Bazen anneye de sorar. “Anne kızlar neden böyle?” “ Kızlar bunu demekle ne demek ister aslında?” gibi kadınları anlamaya yönelik sorular. Anneler kadınlarla ilgili en ulaşılabilir kaynaktır. O nedenle bu süreçte anneler sabırlı olmalı ve mümkün olduğu kadar oğluna doğru bilgi vermelidir.

Erkek Çocuklar ve Kıskanç Anneleri

Anneler ayırmak isterse ilk önce güvenini kazanmak için birkaç doğru bilgi verir. Sonrasında yanlış yönlendirmelerle kavgalar ve nihayetinde sağlam bir aşk yoksa ayırma işlemi tamamlanır. Ama aşkları sağlamsa dayanır ve güçlenir.

Bazı anneler bu konuda profesyoneldir. Oğullarını etkisi altına alır ve çok güzel yönetirler. Ama gün gelir ve o oğullar bu alanda daha üstün taktikleri olan kadınlar tarafından etki altına alınırsa yani erkeler aşık olunca işte anneler o zaman bu yaptıklarının bedelini öder.

Erkekler düz mantıkla iş yapar. Bir şeyi söylüyormuş gibi yapmaz. Direk olarak söyler. Oysa kadın ruhundan anlayan erkek söyleyeceğini ima etmesi gerektiğini bilir.

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.