Başak burcu kadını nasıldır ?

Başak burcu kadınları kolay kolay pes etmez

Başak kadınları çok hırslıdırlar. Bu hırslarından dolayı hayatta çok başarılı olan kadınlardır. Kıskanç olan yapıları onları biraz yıpratır fakat bu kıskançlıkları sevdikleri kişiye ne kadar bağlı olduklarını ve onları hiç kimseyle paylaşamadıklarını gösterir. Başak burcu olan kadınlar annelik konusunda harikadırlar. Çocuklarına gereken vakti ayırırlar ve onları iyi yetiştirirler.

Zeki ve çalışkandırlar

Başak burcu kadınları işlerinde oldukça başarılıdır bu başarıları iki sebebe bağlanabilir: asla pes etmiyor olmaları ve hiçbir işte üşengeçlik yapmamaları.

Başak burcu kadını gücü paraya tercih eder

Parayı çok önemsemezler, daima güçlü olmaktan yanadırlar. Açık sözlü ve dobra olmaları yapmacık insanlardan uzak durmalarına neden olur. Yapmacık olan hiç kimseye tahammülleri yoktur

Başak burcu kadını partnerinin güçlü olmasını ister

Kendisiyle uyumlu olabilen, bir ilişkiyi ayakta tutacak güce sahip olan, mantıklı düşünen,güçlü karakterli insanlar başak kadının ilgisini çeker. Başak burcu kadınıyla olmak istiyorsanız ilginizi ona açık bir şekilde belli etmeli, eleştiriye açık bir kişilik olmalısınız. Başak burcu kadınını etkilemenin bir diğer yolu temiz ve titiz olmaktır. Her zaman bakımınıza önem vermeli ve temizlik kavramına her şeyden daha çok önem vermeniz gerekir.

 

Başak burcu kadınlarına bir şeyleri beğendirmek zor olabilir

Detaylara takılan bir burç oldukları için en küçük kusur bile dikkatlerini çeker. Fazla detaycı olmaları seçim yapmalarını zorlaştırır ve kararsızlaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir