Başak Burcu Kadını Nasıldır ?

- Sponsorlu Bağlantı -

Başak  burcu kadını kolay pes etmez çok hırslıdır. Bu hırslarından dolayı hayatta çok başarılı olan kadınlardır. Kıskanç olan yapıları onları biraz yıpratır fakat bu kıskançlıkları sevdikleri kişiye ne kadar bağlı olduklarını ve onları hiç kimseyle paylaşamadıklarını gösterir. Bu burcun  kadınları annelik konusunda harikadırlar. Çocuklarına gereken vakti ayırırlar ve onları iyi yetiştirirler.

Zeki ve Çalışkandır

 

Başak burcu kadını işinde oldukça başarılıdır bu başarıları iki sebebe bağlanabilir:

  • Asla pes etmiyor olmaları
  • Hiçbir işte üşengeçlik yapmamaları.

Bu burcun kadınları son derece titiz çalışır ayrıca. Ayrıntılara dikkat eder ve asla atlamaz. bu nedenle mükemmel yönetici olurlar. ama oldukça zor olduklarından alt kadrolarında çalışanları da aynı burçtan seçmeleri gerekmektedir. ancak işe alımda kimse burç sormadığından bunun mümkün olması beklenemez.

- Sponsorlu Bağlantı -

Bazı yöneticiler de takıntı derecesinde burçlarla alakalıdır. Onlar için elemanı işe almada esas olan kriterlerden biri de burcu olabilir.

 

Başak Burcu Kadını Gücü Paraya Tercih Eder

Parayı çok önemsemezler, daima güçlü olmaktan yanadırlar. Açık sözlü ve dobra olmaları yapmacık insanlardan uzak durmalarına neden olur. Yapmacık olan hiç kimseye tahammülleri yoktur. Güç onların tanrısıdır adeta. güçlü erkeklerden hoşlanırlar. Ama aynı zamanda kendi gücünün de bu erkeğin üzerinde etkili olmasını ister. Böylece kendini daha güçlü hisseder.

kendisiyle uyumlu olabilen, bir ilişkiyi ayakta tutacak güce sahip olan, mantıklı düşünen,güçlü karakterli insanlar başak kadının ilgisini çeker. Başak  kadını ile olmak istiyorsanız ilginizi ona açık bir şekilde belli etmeli, eleştiriye açık bir kişilik olmalısınız. Bu burcun kadınını etkilemenin bir diğer yolu temiz ve titiz olmaktır. Her zaman bakımınıza önem vermeli ve temizlik kavramına her şeyden daha çok önem vermeniz gerekir.

 

Başak Burcu Kadını Zor Beğenir

 

Başak burcu kadını zor beğenir. Detaylara takılan bir burç oldukları için en küçük kusur bile dikkatlerini çeker. Fazla detaycı olmaları seçim yapmalarını zorlaştırır ve kararsızlaştırır. Bu burcun kadını mükemmeliyetçidir. alınan ya da yapılan her şeyin mükemmel olmasına bakar. Eğer mükemmellik yoksa beğenmeyebilir. Hatta eleştiri bile yapma olasılığı vardır. Evlerindeki ve kıyafetlerindeki düzen bazı burçları imrendirir. Ama bu durum onlar için yıpratıcı bir çok süreci de beraberinde getirebilir. Gittikçe zor beğenme memnuniyetsizliğe ve mutsuzluğa evrilebilir.

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.