Anasayfa / Burçlar / Balık Burcu Kadını Nasıldır?

Balık Burcu Kadını Nasıldır?

Balık Burcu Kadını Nasıl?

Astrolojiye karşı merakı olan kişiler, burçlar hakkında araştırma yapmaya başlar hale geldi. Çünkü burçlar kişinin karakteristik yapısını en iyi şekilde ortaya koymaktadır. Doğal olarak yeni biriyle tanışmadan önce ilk olarak burcunu sorduğunuz da az çok hakkında fikir sahibi olabilmeniz de mümkün olacaktır. Balık burcuna sahip bir kadını daha yakından tanımak için burcunun özelliklerini incelemeniz  gerekiyor. Eğer ki hayatınızda balı burcu olan bir kadın varsa oldukça şanslı olduğunuzu söylemek isteriz. Balık burcu kadını nasıl sorusuna yanıt arıyorsanız işte ayrıntıları.

Ailesine Bağlıdır

Balık burcu kadını, aile bağlarına çok fazla önem verir. Ailesinden ayrı yaşama konusunda isteksizdir. Sürekli olarak ailesinin yanı başında olmak ona güven verir. Balık burcuna sahip kadınların iş hayatını çok fazla sevmedikleri görülür. Maddi anlamda mecbur kalmadığı müddetçe çalışma taraftarında değildir. Hayallerini süsleyen en önemli şey evinin sultanı olmak diyebiliriz. Merhametli özelliği çok fazladır. Bazen çok fazla merhametli oluşu daha sonrasında üzülmelerine neden olabiliyor.

Aşk Her Şeydir

Balık burcu kadını adeta aşk için yaratılmıştır. Duygusal yanı çok fazladır. Romantizme bayılır. Onunla sürekli ilgilenmenizi ister. İlginizde azalma olduğu zaman ise şikayet etmeye başlar. Bir erkeğe bağlandığı zaman onu çok mutlu ederi. Sanki dünya da sadece sevdiği adam kalmış gibi davranır.  Gözü bir başkasını görmez. Karşı taraftan istediği yakınlığı almadığı zamanlar ise karamsar bir görüntü çizer.

Kıskançtır

Her kadın kıskançtır. Fakat kıskançlık balık burcu kadınlarında daha sık görülür. Kendisinden üstün olan kişileri kıskanır. Yahut sahip olamadığı her ne varsa ve başkaları sahip oluyorsa kıskançlık alarmları ötmeye başlar. Kendisini çevresinde var olan tüm kadınlardan üstün tutar. Kendisini de buna inandırır. Çok fazla güven duyar.

İstediği Erkeği Elde Eder

Aklına koyduğu bir şeyi yapma konusunda başarılıdır. İlişkilerde her ne kadar sürekli üzülen taraf gibi gözükse de kafasına koyduğu bir erkeği etkileme de üstüne  yoktur. Duru güzelliğinin yanı sıra cana yakınlığı karşı tarafı etkilemesini sağlar. Çevresi tarafından da çok çabuk sevilir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir