Aslan Burcu Kadını Özellikleri

- Sponsorlu Bağlantı -

23 Temmuz ve 23 Ağustos tarihleri arasından dünyaya gelen aslan burcu kadını öncelikli olarak fiziksel özellikleri ile dikkatleri üzerlerine çekmektedir. Fiziksel özellikleri arasında ise en çok saçları ön plandadır. Genellikle bu burca sahip olan kadınların saçları çok gür ve güzel olmaktadır. Ayrıca ten renkleri de çok açıktır.

Yüzlerinin de daha çok yuvarlak olduğuna rastladığımız bu kadınların gözleri de oldukça ilgi çekicidir. Genel olarak orta boya sahip olurlar. Yemek yemeye aşırı düşkün oldukları için birçoklarının hafif toplu bir yapıya sahip olduğunu gözlemlemekteyiz. Giyinmeye ve modaya uyum sağlamaya da son derece önem verirler. Makyaj yapmayı da severler. Ancak her konuda olduğu gibi giyim konusunda da oldukça kararsızlardır.

Aslan Burcu Kadını Dürüstlüğe Oldukça Önem Verir

Bu burca sahip olan kadınlar için dürüstlük çok büyük bir öneme sahiptir. Bu sebeple karşındaki insanın en ufak bir yalanına bile rastlasa asla affetmez ve hayatından çıkarır. Aynı zamanda yapmacıklıktan ve yapmacık insanlardan da asla haz etmez. Her zaman doğallıktan yana olur. Yapmacık olmayan dürüst ilişkiler kurmayı sever. Ayrıca her zaman açık sözlü olmayı tercih eder. Düşündüğü her şeyi çekinmeden söyleyen bir yapısı vardır.

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

- Sponsorlu Bağlantı -

Aslan burcu kadını, özgürlüğüne düşkün bir yapısı olduğu için aşk hayatında da kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Her zaman özgürlükten yanadır. Ama birine aşık oldukları zaman aşırı derecede sadık birisine dönüşür ve ilişkisi için elinden gelen tüm fedakarlıkları yapar. Karşısındaki kişiye bir şeyler hissetmediği zaman ise onun duygularını çok fazla önemsemeden dürüst bir şekilde ilişkiyi bitirebilir.

Aşk hayatında en tahammül edemediği şeyler sadakatsizlik ve yalandır. En ufak bir kaçamakta bile arkasına bakmadan gider. Bu burcun kadınları ilk etapta birine kalbini açmakta epey zorlanırlar. İlişkiye devam ederken de aynı zorluklar kısmen devam etmektedir. Aslan kadını ile birlikteyseniz flört döneminiz hep devam eder desek abartmış sayılmayız. Bu burcun kadınları ile ilişki yaşayan erkeklerin çok fazla kıskanç olmamaları daha iyi olacaktır. Çünkü girdiği her ortamda tavrı, konuşması ve özgüveni ile tüm ilgiyi çekmeyi başaracaktır.

 

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.