Aslan Burcu Erkeği Bilinmeyen Farklı Yönleri

- Sponsorlu Bağlantı -

Hayatınızda aslan burcu erkeği olacaksa mutlaka bilinmeyen farklı yönlerini keşfetmeye başlayın. Belki de şimdiye kadar onun bu yönlerinin farkında olmayabilirsiniz. Ya da ilk defa hayatınıza girecek erkeği daha yakından tanımak isteyebilirsiniz.

Çok Çabuk Sinirleniyor

aslan erkeği
Aslan Erkeği

Bu burcun erkeği çok çabuk sinirleniyor. Bu yüzden onun sinir olacağı şeyleri denemekten kaçınmalısınız. Onun sinirli özelliğinden kimi zaman korkabilirsiniz bile. Fakat siniri çok uzun sürmez. Bu yüzden dolayı hemen eski haline dönebileceğiniz yakınlığı da hissetmeye başlayabilirsiniz. Sinirli olduğu zaman ise karşı tarafın alttan almasını ister. Kova Burcu Kadını Özellikleri için tıklayınız.

Aslan Burcu Erkeği Zor Bir Erkektir

- Sponsorlu Bağlantı -

Aslan burcu erkeği zor bir erkektir. Demek yanlış bir değerlendirme olmayacaktır. Huzursuz yanları çok fazladır. Üstelik sevdiği kişileri de çok fazla kıskanırlar. Öyle ki çoğu zaman kıskanç yanlarıyla başa çıkamadıkları bile olabiliyor.

Onun istediği her şey olmalıdır. Aksi bir durum olduğu zaman kalkanlarını dışarıya çıkarmaya başlayacaktır. Bu yüzden dolayı aslan erkeğini ile tanışıyorsanız ya da hayatınıza aldıysanız daha temkinli yaklaşmanız da yarar var. Çünkü; kafasına taktığı her şeyi yapar. Eğer ki sizi aklından çıkarmak gibi bir fikri varsa da başarabilir. Üstelik onlar içinde kadının yeri daima kendi evidir. Çok fazla sevdiği kadının dışarı da dolaşmasını istemeyebilirler.

Aslan Erkeği Gezmeyi Sever

Aslan burcu erkeği gezmeyi sever.  Çünkü bu burca sahip erkeklere baktığımızda çok monoton yaşamları olmadığını görüyoruz. Nereye giderse gitsin mutlaka yanında sevgilisi, eşini ya da arkadaşlarını götürürler. Sevdiği insanlarla bir ortama girmek en çok zevk aldığı noktalarından birisidir. Eğlenmeye fazlasıyla düşkün olduklarından dolayı doğal olarak sizlerde eğlenebileceksiniz. Yanındakini nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilir.

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.