Aile Kombinleri

- Sponsorlu Bağlantı -

Aile kombinleri her zaman ilgi çekici ve hoş bir görüntü oluşturur. Çocuklar küçük yaşlardan itibaren ne giyeceğine kendisi karar vermek isterler özelikle de kız çocukları. Anne babalar da bazen çocuklarıyla uyumlu giyinmek isterler. Ve buna göre kombin yaparlar.

Böylece çocuklar küçük yaştan itibaren markalar ve moda ile tanışmış olurlar. Bu markalar için önemli bir olaydır. Çünkü küçük yaştan müşteri sadakati kazanabilecekleri bir kitle oluşmuş oluyorlar. Bu yüzden de markalar çocuk modasına önem veriyor ve her sene yeni kreasyonlar hazırlıyorlar. Anne çocuk baba çocuk kombinleri de bu kreasyonlara örnek teşkil ediyor. Anne babayla uyumlu ya da bir örnek giyinmiş çocukları sıkça görmeye başlıyoruz.

Her mevsim için ayrı ayrı hazırlanan çocuk koleksiyonları kadın ve erkek koleksiyonlarıyla büyük benzerlikler taşıyor.

Kız çocukları için favori renk genelde pembe iken erkek çocukları için mavi renk etkisini kaybetmiş gibi gözüküyor. Bunun yerine kırmızı, sarı, yeşil ve farklı renk tonları erkek çocuk modasında ağırlık kazanmış durumda olduğunu görüyoruz.

Aile kombinleri modasına ağırlık veren markalar ise şöyle: LC Waikiki, Benetton, Zara, Diesel, Tommy Hilfiger, Nike, Adidas olarak öne çıkmaktadır. Spor kıyafetlerde bu moda akımını gerçekleştirmek çok daha kolay olmaktadır.

- Sponsorlu Bağlantı -

Bu markaların çocuk koleksiyonlarıyla anne baba yetişkin koleksiyonları büyük oranda benzerlik taşıyor. Çocuğunuzla uyumlu giyinmek isterseniz bu markaları tercih edebilirsiniz. Sezonun En Trend Renk Ve Kıyafetleri yazımızı okumak için tıklayınız.

Anne& Kız Kombin

aile kombinleri instagram
Anne & Kız Kombinleri

Anne kız kombin renk skalasında mor, pembe tonları kullanılıyor ve çiçek desenleri yoğunlukta. Kız çocukları da takı ve aksesuar konusunda anneleri gibi iddialılar. Aksesuar tercihlerinde ise en çok tercih edilen detay ve desenler; çiçekli desenler, fiyonklar, bolero tarzı yaka iğneleri ve tüyler.

Anne kız çocuk modasında özellikle ön plana çıkan parça elbiseler olmuş durumda. Aynı tarz ve aynı renk elbiseleri giyerek kız çocuğunuzla bu trendi takip edebilirsiniz. Aynı şekilde anne kız modasında dikkat çeken başka bir parça ise blazer ceketler. Hem salaş hem de havalı görüntüsüyle oldukça tarz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Baba & Oğul Kombin

baboğul kombin
Baba &Oğul Kombin

Baba oğul kombin modasında ise mavi renk egemenliğinin dışına çıkılıyor. Kırmızı, turuncu, kahverengi gibi birbiriyle kontrast renk kombinleri ön plana çıkıyor. Erkek çocuk modasında kot ceketler, bol kesim pantolonlar ve salaş üstler trendler arasında bulunuyor.

Erkek çocuk baba modasında ise hâkim desen baklava deseni olarak karşımıza çıkıyor. Baklava deseni çoraplar, gömlekler, süveterler, hırkalar erkek çocuk baba modasında hâkim desenler ve detaylar olarak karşımıza çıkıyor

Aile kombinleri modasını takip etmek isterseniz yapmanız gerekenler oldukça basit. Çocuğunuzla aynı desen ve aynı tip kıyafetleri giymek sizin de bu trende ayak uydurmanızı sağlayacak. Örneğin anneler ve kızları için aynı desen aynı tipte bir elbise giymek epey bir trend olmuş durumda. Erkek çocuk baba modasında ise babanın tarzı ve çocuğun tarzının kopyalanmasıyla oluşturulan görünümler epey dikkat çekiyor.

Aile Kombinleri İnstagram

anne kız kombin
Aile Kombinleri İnstagram

Aile kombinleri instagram paylaşımlarında da oldukça like alan fotoğraflar olduğundan fenomen olmak isteyen anneler sıklıkla paylaşım yapmakta. Ev giyiminde de tabi ki aile kombinleri modası etkisini sürdürüyor. Anne, baba ve çocuk bir örnek pijamalar giymek de trendler arasında yerini alıyor. Özel günlerde olan giyimlerde de yine anne babanın giyiminin kopyasını giymiş çocuklar da trendler arasında.

Anne kız benzer ya da aynı abiye giyimi baba erkek çocuk benzer ya da aynı smokin, takım elbise giyimi hayli revaçta görünüyor. Babasının annesinin kopyası çocuklar ve ya çocuklarının kopyası anne babalar ve aile kombinleri, instagram dünyasında bu trendi inşa ediyor. Anne baba ile aynı gözlük aynı şapka aynı bileklik aynı takı aynı aksesuarları kullanmak bu trendin olmazsa olmazlarından biri haline geldi.

- Sponsorlu Bağlantı -

Anne babalarının büyümüş de küçülmüş halleri ile bu tarz epey bir trend siz de çocuğunuzla aile kombinleri modasını gerçekleştirebilirsiniz. Böylece sevimli, hoş ve dikkat çekici görünümler elde edebilirsiniz.

- Sponsorlu Bağlantı -

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.